Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Дніпропетровщина під контролем

Дотримання прав людини виходить на новий рівень
Дотримання прав людини – невід’ємна складова сьогодення. На Дніпропетровщині контролем цього питання займається тендітна Наталія Урман. За її участі вже ініційовано проведення виставки “Річ у тім”, у рамках всесвітньої акції з протидії найжахливішій проблемі сучасності – насиллю. 
У додаток, необхідно сказати, що ця чудо-жінка, яка постійно досягає справедливості, ще й правоохоронець. Перевірка несення служби мобільними групами, які реагують на факти вчинення домашньої агресії – також один із основних напрямків її діяльності. Тобто задля виявлення серйозних недоліків та проблемних моментів Наталі довелося здійснити багато кропіткої і багатоетапної роботи, яку можна довго перелічувати. 
Нагляд, щодо дотримання прав людини в правоохоронній діяльності на Дніпропетровщині, також на її плечах, як і постійна комунікація, співпраця з місцевою владою і представниками громадських організацій. 16 моніторингових візитів до підрозділів поліції та ізоляторів тимчасового тримання вже позаду.  На її рахунку участь у 9 службових розслідуваннях, виключно за фактами можливих неправомірних дій працівників поліції. 
Якщо Ви зіштовхнулися із подібними проблемами, то одразу ж звертайтеся за допомогою! Не мовчіть. Тим більше – ви знаєте, хто може прийти на поміч

https://www.otv.ua/A2ljtzuKUa4

Поширити:
10 Грудня, 2020