Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Досягнення боксу Дніпра

Вихованець боксерського клубу «Дніпробокс»,  17-річний Михайло Пономаренко отримав звання Майстра спорту України з боксу.

У Дніпрі зростає перспективна талановита спортивна молодь. Вихованець боксерського клубу «Дніпробокс»  17-річний Михайло Пономаренко нещодавно виборов право на  отримання звання Майстра спорту України з боксу. Це сталося в Запоріжжі у ході 45-го традиційного  Всеукраїнського  молодіжного  турніру пам’яті Миколи Яценка. Дніпровський боксер вже неодноразово перемагав в обласних та Всеукраїнських турнірах і в 2016 році став Чемпіоном України. На цих змаганнях  майстерської категорії Михайло переміг усіх своїх суперників у вазі до 63.5 кг і став одним з наймолодших майстрів спорту нашої країни.

Після завершення змагань Михайла Пономаренка вітали в його рідному боксерському  клубі «Дніпробокс», де провели відкрите тренування та нагородження спортсмена та тренерів від друзів та партнерів клубу. За урочистостями спостерігали ветерани спорту і боксу, більш дорослі спортсмени та зовсім юні, для котрих дніпровський атлет  є кращою мотивацією для занять боксом. І котрі тренуються поруч з чемпіонами та своїми кумирами. І це є найголовнішим  для цього боксерського клубу.

Не забуває Михайло  і свого  першого тренера  Володимира Крилова, з яким він став Чемпіоном України 2016  року серед юнаків. А зараз Дніпровський перспективний боксер наполегливо і завзято працює та тренується   під керівництвом нашого відомого та легендарного тренера Віталія  Дорофеєва, котрий вважає, що у  його підлеглого є гарні перспективи.

Взагалі вихованець клубу “Дніпробокс” та студент Придніпровської Академії фізичної культури і спорту розуміє важливість  статусу звання майстра спорту України. І що це дає йому гарну перспективу для подальшої кар’єри у дорослому, а потім і в  професійному боксі.

Зараз Михайло Пономаренко, який вже у своїй кар’єрі провів 93 поєдинки і здобув  76 перемог,  разом зі своїм тренером та клубом готуються  до Чемпіонату України 2021 року з боксу серед молоді. Мета – стати дворазовим чемпіоном країни.

Поширити:
28 Вересня, 2021