Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Драматична гра

ФК “Перемога” зіграв внічию з першим Чемпіоном України

Футболісти дніпровської «Перемоги» провели  заключний домашній матч свого дебютного сезону у Другій лізі Чемпіонату України. Їх суперником став найтитулованіший клуб дивізіону, перший чемпіон країни,  сімферопольська «Таврія». Поєдинок відбувся  на стадіоні «Олімпійські резерви». Завершився внічию і порадував вболівальників яскравою та емоційною грою, де  господарі могли і перемогти.

Господарі в цьому матчі мали проблеми  зі  складом,  окрім дискваліфікованого Рубцова команді не змогли допомогти травмовані Сидоренко і Докукін, в результаті тренерський штаб «Перемоги» мав  на замінах лише двох польових гравців і голкіпера.  Але перший тайм пройшов в рівній боротьбі.  Дніпряни більше контролювали м’яч, але гості все ж – таки гостріше виконували стандарти. Початок другого тайму пройшов за переваги кримчан, які  скористалися позиційною помилкою дніпрян у захисті і зуміли відкрити рахунок. На 62 хвилині відзначився капітан гостей Олексій Бойко.  Але кінцівка матчу  була за дніпрянами.   В результаті черговій стандарт приніс нам успіх – Артем Радченко якісно виконав штрафний.  І центральний захисник Перемоги Родіон Сердюк   забив вже свій четвертий гол у другому колі чемпіонату.

На останніх хвилинах  господарі провели декілька  гострих атак, а вже на п’ятій, компенсованій арбітром хвилині, знову мав шанс відзначитись Родіон Сердюк, але цього разу з його ударом з близької відстані впорався голкіпер. У підсумку Бойова нічия 1-1

Отже, у  видовищному матчі дніпряни, проявили морально-вольові якості, досягли нічийного результату, а в кінці зустрічі були ближчими до загального успіху.

Попереду у ФК “Перемога”  останній матч в чемпіонаті в Маріуполі проти місцевого “Яруду”, який відбудеться  4 червня.