Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Дуби, сосни, акації та клени

На Дніпропетровщині відновлюють ліси

Всім відомо, що дерева – це безцінна користь планеті. Вони виробляють кисень. У зв’язку з цим, на Дніпропетровщини почали відновлювати лісові насадження. З початку року вже встигли засадити ліси площею 200 гектарів. Загалом, більше одного мільйона молодих багаторічних дерев. А саме, дубів, сосен, білих акацій, кленів. Про це розповіли у Дніпропетровській ОДА. 

За словами заступника голови Дніпропетровської ОДА Максима Беспальчука, взяти участь у процесі повинен кожен задля збереження навколишнього середовища. Щоб максимально якісно це зробити, потрібно обрати територію, яка буде придатна для створення нових лісових масивів. 

Перший заступник начальника обласного управління лісового та мисливського господарства Валерій Величко зазначає, що кожного року в регіоні оновлюються ліси. З’являються по 40-50 гектарів нових масивів, які засаджені акаціями, тополями, вербами. 

У поновленні лісу братимуть участь і громади області. Наразі, фахівці вважають впорядкування нових площ лісів, одним з головних питань. Всього планують відновити 315 гектарів лісу. 

Поширити:
3 Серпня, 2021