Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Дитячий простір

У дніпровському музеї “Машини часу” презентували новий проект

Все краще – дітям! У Дніпрі реалізували новий цікавий проект під назвою “Дитячий простір”. Це – інтерактивна підлога розміром приблизно два метри на півтора з великою кількістю розвиваючих ігор. Розташоване діджитал чудо у науково-технічному музеї “Машини часу”: там сподіваються, що підлога стане гарним доповненням до музейних експонатів та  квестів.

“Кожному музею зараз потрібно з кожним днем працювати все краще, оскільки всі вийшли з локдауна, але вже звикли сидіти вдома. Ми повинні витягувати людей зі своїх диванів для того, щоб вони йшли в музеї, йшли в кінотеатри і росли культурно”, – розповів директор музею “Машини часу” Михайло Прудніков. 

Вартість такої підлоги – близько 5 тисяч доларів. Розробкою, програмним забезпеченням та встановленням ітерактивної підлоги займалися фахівці із Києва, які вже мали досвід роботи з музейним простором. До цього часу такі підлоги були тільки у столиці.

“Вона є в музеї води в Києві. Дуже цікавий музей, всім рекомендую, він теж інтерактивний. І вона є в торгових центрах Києва. Тобто в Дніпрі це перша річ, яка доступна, і інтерактивна підлога входить у вартість квитка. Ви купили квиток в музей, за це вам платити не треба”, – зазначив Михайло Прудніков. 

У програмі “Дитячого простору” понад 70 дитячих розвиваючих ігор. Деякі безпосередньо пов’язані з тематикою музею. Це гра «Правила дорожнього руху», під час якої діти зможуть у ігровій формі дізнаватися правила дорожнього руху, моделюючи, приймаючи рішення в тій чи іншій запропонованій ігровою програмою ситуації на вулиці. «Будуємо місто», «Футбол», “Захисти планету” і так далі – це розвиваючі ігри, які матимуть позитивний вплив на відвідувачів та нададуть можливість взаємодії як дитячим групам різного віку, так і родинам. 

“Ми не розважальний центр, ми хочемо давати людям знання”, – додав директор музею “Машини часу”.

Ігри розраховані на дітей від п’яти до десяти років, а максимальна вага, яку витримує підлога – 300 кілограмів.

“Якщо ви в душі дитина, воно не має обмежень, тому що всім весело постріляти або побігати”, – резюмував він. 

Музей вже відкрив свої двері після тимчасового посилення карантинних обмежень та чекає на відвідувачів, і дорослих і малих. А одночасно готує ще один новий проект, який незабаром представить – 3Д Драйв. 

Поширити:
2 Лютого, 2021