Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Фактично з нуля

Стартували роботи з відновлення мосту в Олексіївці

Довгоочікуване відновлення після обвалу. У селі Олексіївка Нікопольського району стартували роботи з відновлення зруйнованого мосту. Про це повідомляють представники Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області. 

Мостовики встановили на місці плавучий кран, який допомагатиме виконувати необхідні дії з водної частини. В планах фахівців: повний демонтаж бетонної конструкції мосту, прогонових балок, асфальтного покриття та зрубка плит автопроїзду в опорах.

Потім вони заново влаштують поле забивних паль, змонтують металеві конструкції прогонових будов, облаштують асфальтобетонне покриття проїзної частини та підходи до мосту. І наостанок на переправі встановлять елементи організації дорожнього руху та електроосвітлення.
Все перераховане за графіком мають завершити до 21 січня 2021 року. 

Нагадаємо, частина мосту в Олексіївці обвалилась під час руху перевантаженої фури у травні цього року. Частина великоваговика опинилась у воді. Водій не постраждав. 

Для того, аби місцеві мешканці та проїжджаючі повз машини мали тимчасову альтернативу, поблизу зі зруйнованим мостом встановили понтонну переправу. Рух якою здійснюється в реверсному режимі та регулюється світлофорами.

https://www.otv.ua/x8QCPdhujDQ

Поширити:
21 Вересня, 2020