Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Гран-прі – театру!

У Дніпрі вручили вищу театральну нагороду Січеславна 2020

Так вітали призерів конкурсу вищої театральної нагороди «Січеславна». У Дніпрі пройшла церемонія нагородження конкурсантів. На фестивальній програмі представили витвори мистецтва театри Запоріжжя та Дніпропетровщини. 

Також журі не оминули увагою і  подякували тим, хто постійно у залі театру – журналістам. Серед нагороджених – Олена Хорошилова. Вона майже всю свою журналістську діяльність присвятила мистецтву. Її театральні репортажі подобаються не тільки працівникам театру, а й глядачам.

Журі оцінювали постановки п’ятнадцяти театрів Кривого Рогу, Запоріжжя, Кам’янського, Павлограда, Дніпра. 22 вистави, з яких важко було обрати володаря гран-прі. Кожен театр по своєму унікальний,- запевняють члени журі.

Переможців визначали у різних номінаціях, таких як, краща чоловіча та жіноча ролі, ролі другого плану, краща режисерська робота, кращий директор, музичне оформлення та хореографія. Та як важко не було обрати переможця – журі дійшли до єдиної думки. Володарями гран-прі стали два колективи: театр з Запоріжжя з дитячою постановкою «Буратіно». Другим переможцем став театр Кам’янського з  виставою для дорослих. Кожен переможець отримав приз – 25 тисяч гривень.

Фестиваль професійних театрів проходить 28-ий раз.  Сьогодні він один з найпопулярніших, особливо, серед молоді, адже дає можливість заявити про себе.

 

https://www.otv.ua/Yqk7J44Dtqc

Поширити:
29 Вересня, 2020