Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Грошова допомога

Кому потрібно переоформити субсидію?

Без особистого звернення та заяви. Цьогоріч майже сто дев’яносто дві тисячі домогосподарств Дніпропетровщини отримають перепризначену житлову субсидію автоматично. Грошову допомогу виплачуватимуть до кінця опалювального сезону 2021-2022. Кошти надходитимуть або на банківську картку, або їх приноситимуть поштарі.  Про це повідомили у Дніпропетровській ОДА.

Проте є три категорії населення, кому все ж таки потрібно переоформити Державну допомогу на оплату житлово-комунальних послуг. Це ті, хто отримав допомогу у безготівковій формі. Люди, які орендують житло. А ще ті, кому необхідно надати оновлені заяву й декларацію про доходи, якщо в оселі фактично проживає менше людей, ніж зареєстровано. 

Потрібні довідки можна надіслати поштою. Через спеціальний електронний сервіс на сайті Мінсоцполітики. Або звернутися до органів соцзахисту, Центру надання адмінпослуг чи тергромад.

Зазначимо, субсидію не призначатимуть людям, які мають більш, ніж одну автівку “молодше” 15 років. Власникам двох та більше квартир або будинків. Особам, які за останній рік зробили покупку на понад 50 тисяч гривень. Або ж мають понад 100 тисяч гривень на депозитному рахунку.

 

 

Поширити:
30 Вересня, 2021