Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Грошова компенсація

За оздоровлення дитини пільгової категорії батькам повертатимуть гроші

Грошову компенсацію за самостійне оздоровлення дитини пільгової категорії можна буде отримати у Дніпрі. Такі зміни внесли внесли зміни до Комплексної програми соціального захисту мешканців міста на 2017–2021 роки. 

Додаткове рішення зумовлене ізоляційним режимом, переконують у міськраді. Також в установі наголошують: якщо Кабмін не зніме карантинні обмеження та не дозволить проведення повноцінної оздоровчої кампанії цього літа, то батьки або опікуни у разі придбання путівки до табору власним коштом, зможуть потім отримати часткову грошову компенсацію. Вона становитиме 10 тисяч гривень з розрахунку за 21 календарний день. 

Зазначимо, що департамент соціальної політики Дніпровської міської ради наразі проводить процедуру тендерних закупівель путівок до таборів для оздоровлення майже 650 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, з багатодітних родин, а також тих, що опинився у складних життєвих обставинах. У випадку, якщо держава подовжить карантин та запровадить обмеження в організації масового відпочинку дітей, то батьки можуть власним коштом оздоровити дитину у сертифікованому таборі і потім отримати часткову компенсацію з міського бюджету. 

 

Поширити:
24 Червня, 2020