Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Із заходу на схід

У Дніпрі зустріли символічний Потяг Єдності

Укрзалізниця  запустила символічний Потяг Єдності. Він доставляє Державний Прапор України із заходу на схід. І є найдовшим пасажирським залізничним маршрутом. Його протяжність складає 1806 кілометрів. 

У дорозі потяг знаходитиметься 28 годин 46 хвилин. У складі – десять нових вагонів, які були збудовані в 2021 році вітчизняним виробником та придбані за кошти держбюджету в рамках реалізації програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». 17 лютого о 9 ранку медики, актори, спортсмени, мешканці міста та голова Дніпропетровської облради Микола Лукашук долучилися до акції і зустріли потяг. 

Потяг № 6 Рахів – Маріуполь рушає через 12 областей: Закарпатську, Івано-Франківську, Львівську, Рівненську, Хмельницьку, Житомирську, Київську, Черкаську, Кіровоградську, Дніпропетровську, Запорізьку і Донецьку. 

На всіх станціях, де є зупинка потяг, а також під час зупинок поїзда у Квасах, Ясині, Ворохті, Татарові-Буковелі, Яремчі, Івано-Франківську, Львові, Білій Церкві, Кам’янському, Дніпрі, Запоріжжі, Комиш-Зорі, Волновасі та Маріуполі Державний Прапор України прапор підписують представники місцевої влади та самоуправління, громадські активісти.

Поширити:
17 Лютого, 2022