Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Клятва ліцеїста

У Дніпрі майбутні захисники країни присягнули на вірність державі

Перша відповідальна дія для наших майбутніх захисників держави. До Дня захисників та захисниць України у Дніпрі  відбулося урочисте прийняття клятви ліцеїста учнями, які вступили цього року до дніпровського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою. Кожен з них  зробив важливий крок для свого майбутнього, для служіння в армії і виконання свого військового обов’язку.

 

Цьогоріч до дніпровського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою прийняли 154 учня зі всієї Дніпропетровської області. Взагалі у цьому закладі навчається 347 ліцеїстів у складі 12 взводів. Їх виховуює 41 педагог. Серед них 20 вчителів вищої  кваліфікаційної категорії, 2 майстра спорту та один заслужений майстер спорту України.

 

На відповідальному заході були присутні представники  університету митної справи та фінансів,  військової частини 3054  національної  гвардії України, представники батьківських комітетів та громадськості обласного центру. Захід пройшов на найвищому рівні  та з карантинними обмеженнями і  запам’ятається майбутнім захисникам держави на все життя. Адже слова клятви для них це як вірність нашому українському народу.

Під час урочистого заходу у ліцеї  викладачам закладу вручили подяки та подякували керівництву за гарну роботу педагогічного складу. Більш дорослі ліцеїсти провели показові виступи з  правильним володінням зброї та ефектними елементами  різноманітних єдиноборств та спеціальними прийомами  військової підготовки. Відтепер головне, що наші майбутні захисники будуть сумлінно виконувати військові обов’язки та завдання і будуть  вірними  українському народові. І на них  чекає декілька років цікавого навчання

 

Поширити:
13 Жовтня, 2021