Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Корисне спілкування олімпійців

Спортсменів з Дніпропетровщини провели на Олімпіаду в Токіо

На базі новозбудованого Олімпійського будинку у Дніпрі  пройшла зустріч наших олімпійців Марії Улітіної  та Богдана Нікішина, а також представника суддівського корпусу Андрія Старкова з провідними тренерами, спеціалістами, дніпровськими олімпійськими чемпіонами і призерами в минулому та журналістами. Напередодні Олімпіади в Токіо відбувся своєрідний круглий стіл, де наших атлетів,  а також всіх спортсменів, хто не зміг прибути з різних причин до Дніпра, привітали і надихнули на майбутні досягнення, поділилися враженнями від минулих ігор та підбадьорили перед головними стартами сучасного спорту.

Дніпропетровщину на цих Олімпійських іграх представлять дев’ять атлетів. Чотири  – легку атлетику, двоє — великий теніс, по одному учаснику у фехтуванні, плаванні та бадмінтоні. Це менше, ніж у минулих роках. Наприклад, у 2012 році на Олімпіаду в Лондоні від Дніпропетровської області було 30 атлетів, а у 2016 році в Ріо — 15. Але наші провідні спортсмени налаштовані на успіх.

Підтримала  своїх колег і Олімпійська чемпіонка 2012 року з академічного веслування Анастасія Коженкова. Їй не пощастило.  Вона не потрапила на ОІ через коронавірус.

Арбітр міжнародної категорії  з тхеквондо Андрій Старков – один із учасників цьогорічних Олімпійських Ігор. Він перший українець, за останні 13 років, кому дозволили судити поєдинки на Олімпійських іграх.

Відправилися до Токіо Олімпійці збірної України  з Києва 16 липня. А початок 32-х Олімпійських Ігор запланований на 23 липня 2021 року.

Поширити:
16 Липня, 2021