Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Кожна мить – неповторна!

У Дніпрі відзначили Міжнародний день йоги

Відчувати своє тіло може кожен. У Дніпрі відзначили Міжнародний день йоги. За рішенням Генеральної асамблеї ООН у це свято проводять різноманітні заходи для популяризації йоги. Містяни також долучилися до програми заходів. 

Роман Шаповал – інструктор української федерації йоги. Чоловік очолює дніпровський філіал організації. Розповідає, люди не розуміють значення слова “йога”. Інколи, навіть, не знають для чого вона потрібна. 

Та, не дивлячись на скептицизм, багато охочих приходять до зали пізнати найдавнішу систему оздоровлення. Спеціально для цього з нагоди Міжнародного дня йоги інструктори влаштували безкоштовні заняття під відкритим небом, аби мешканці міста змогли переконатися, що йога – це користь кожному з нас. 

Роман Шаповал наголошує на тому, що не варто йогу поєднувати з фітнес-заняттями. 

Більшість людей продовжує свій шлях. І вже потім вони підкріплюють  практичні знання теоретичними. Є дуже багато книг, де фахівці розповідають про те як правильно виконувати різні асани. Та не всім авторам потрібно довіряти, – запевняє Роман Шаповал. Є декілька книг у світі, які розкажуть всю правду про йогу.

Поширити:
25 Червня, 2021