Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Літо у розпалі

На Дніпропетровщині збільшилася кількість пожеж

Вже настав останній місяць літа. Та спекотна погода не щадить нікого. Ні людей, ні поля. З початку 2021 на території Дніпропетровщини виникли 1563 пожежі в екосистемах, в цілому на площі 900 га. Загоряння трави сталося 910 разів, сміття – 638, лісу – 14 і вчора виникла пожежа на сільському угідді. 

Знищення сухостою аж ніяк не йде на користь землі. Як про це думають мешканці регіону. А, навпаки, тільки шкодить екології. Такі дії призводять до значних втрат. Про це зазначив Головний інспектор відділу пожежної безпеки управління запобігання надзвичайним ситуаціям Олексій Сокільників. 

Щоб уникнути великої кількості загорянь і попередити мешканців регіону про можливі наслідки, розроблено плани збереження ранніх зернових культур.  Головне управління ДСНС у Дніпропетровській області спільно з ОДА  затвердили попереджувальні знаки. Які знаходитимуться у хлібних масивах вздовж автомобільних доріг. А сільськогосподарські фермерства забезпечать необхідними первинними засобами пожежогасіння та відповідним інвентарем. 

Крім цього, страждають ще й зелені насадження. А саме – ліси. Станом на кінець липня зафіксовано 16 випадків загоряння у лісах. Загальна їх площа склала – майже 17 гектарів. Цього року від загорянь найбільш постраждав – Новомосковський військовий лісгосп. 

Наразі, всі зусилля надзвичайників спрямовані на проведення профілактичних робіт і заходів на попередження виникнення пожеж у літній період 

Поширити:
2 Серпня, 2021