Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Майже 200 протоколів

У регіоні виявляють порушників, які виловлюють рибу

Працівники рибоохоронного патруля продовжують працювати та виявляти порушників. Адже з листопада 2021 року на водоймах регіону заборонений вилов риби у місцях зимувальних ям. Туди риба поглиблюється, коли температура води є низькою. Фахівці називають цей період дуже важливим. Риба повинна мати всі умови, для того, щоб комфортно перезимувати. А вже навесні почати нерест. Це і є причиною введення табу на вилов. І промисловий, і аматорський. 

Загалом, склали майже 200 протоколів. Такі обмеження встановлюють кожен рік на період перебування риби у зимувальних ямах. Вони діятимуть до кінця лютого у деяких водних об’єктах. А саме, в акваторії Кам’янського, Дніпровського, Каховського, Макортівського, Карачунівського водосховищ. За 3 місяці дії заборон у браконьєрів вилучили 14 сіток та 22 кг риби. За порушення заборони лову на зимувальних ямах передбачена адміністративна відповідальність. Штрафи – від 34 до 680 грн. 

Нараховують і збитки за кожну виловлену рибу. Наприклад, за сома доведеться віддати більше 5 тис грн, за щуку і окуня – більше 3 тисяч гривень. Та на не розуміючих браконьєрів очікує кримінальна відповідальність. 

Поширити:
4 Лютого, 2022