Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Майже 60 тисяч викликів

В регіоні госпіталізовано 10 тисяч мешканців

Зима 2021-22 років напрочуд морозна. Так, за екстреною медичною допомогою звертаються люди з ознАками переохолодження, постраждалі внаслідок вуличного травматизму. До того ж, зросла кількість хворих на ГРВІ. Тільки за січень поточного року надійшло майже 60 тисяч викликів. Та госпіталізовано близько 18-ти тисяч мешканців регіону. Про це повідомили у Дніпропетровському обласному центрі екстреної медичної допомоги. 

З початку року постраждало більше восьми тисяч дітей. з них до 1 року – 933. Екстрена медична допомога надана пацієнтам з симптомами гострого порушення мозкового кровообігу, хворим з інфарктом міокарда. Серед тих, кому була надана допомога й потерпілих внаслідок ДТП, дії низької температури та пацієнтів з підозрою та підтвердженими випадками Covid-19. Крім цього, за січень 2022 року 10,8% від загального числа викликів посідали виїзди на ГРВІ, з яких лише 14,5% потребували лікування в стаціонарних умовах.

Також у центрі екстреної медичної допомоги зазначають/, що вирушають на виклики, де допомогу потрібен надавати сімейний лікар або, навіть, родичі, які вчасно не привезли ліки Дуже часто громадяни звертаючись, говорять хибні симптоми або перебільшують. У той час, у когось стався серцевий напад або потрібна допомога постраждалому внаслідок ДТП.

Поширити:
8 Лютого, 2022