Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Масовий вандалізм у Дніпрі

У що перетворили історичні пам'ятники, парки і сквери

Від обмальованих лавочок до псування історичних пам’яток. Сквер Прибережний користується неабиякою популярністю серед місцевих жителів. Адже, це не тільки місце відпочинку, а й місце розваг. 

Втім, вандали регулярно псують благоустрій міста. Розмальовуються урни для сміття. Юнаки та дівчата використовують парапети для катання на скейті.

Графіті та написи, які залишають на лавочках та парапетах на гранітних частинах, більшість пробують відмивати спеціальними хімічними розчинами. Однак там, де відмити не вдається, доводиться знімати верхній шар граніту. Такі роботи проводяться два рази на тиждень. Та коштують дуже дорого.

Також за перші місяці цього року вандали вже встигли пошкодити понад 600 сміттєвих контейнерів та спалити 189.

Він додав, що напівпідземні контейнери майже неможливо зламати. Крім того, вони є елементом цивілізованого благоустрою: не буде смороду від сміття, воно не розкидане по місту через погодні умови.Псують вандали і пам’ятки історії. Тільки на початку 2020 року з пам’ятника загиблим воїнам-афганцям вкрали вісім табличок. І майже кожен рік їх доводиться оновлювати. 

Саме літній період підвищує ризики порушення правил благоустрою. Тому патрульні поліцейські пильно слідкуватимуть за порядком в місті. 

Правоохоронці наголошують, якщо  ви побачили осіб, які нехтують правилами благоустрою — телефонуйте “102”.

Поширити:
9 Червня, 2021