Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Матч легенд

Зустріч ветеранів “Дніпра” та збірної України

В Дніпрі, на стадіоні Дніпро-Арена  пройшов матч футбольних легенд дніпровського та українського футболу. Зустріч присвятили  30-річчю незалежності нашої країни, а на футбольне поле вийшли ветерани футбольного клубу «Дніпро»  та  збірної України різних поколінь. 

Після концертної програми,  нагороджень і урочистостей  почався і сам поєдинок заради которого на трибунах зібралося  кілька тисяч вболівальників «Дніпра». У  складі “Дніпра” було багато відомих призвіщ.-  Валерій Городов, Олексій Чередник, Олександр Поклонський, Євген Яровенко, Сергій Пучков, Мирон Маркевич, Олег Шелаєв, Юрій Максимов, Олег Таран, Едуард Сон, Микола Меді та багато інших.

Зірковий склад національної команди ветеранів теж порадував. У “Дніпрі” зіграли  Анатолій Дем’яненко, Владислав Ващук, В’ячеслав Шевчук, Олексій Михайличенко, Олександр Заваров, Сергій Назаренко, Олег Протасов, Олексій Бєлік, Сергій Нагорняк, і інші представники історії нашого футболу.

У підсумку зустріч  завершилася прогнозованою  бойовою нічиєю. Підсумковий рахунок на табло – 4:4. Але результат в таких матчах не головне. Головне – це спілкування футболістів та вболівальників. Та згадка про кращі часи вітчизняного футболу.

Поширити:
6 Жовтня, 2021