Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Мешканці житлового масиву “Перемога” повстали проти свавілля міської ради

Мешканці житлового масиву “Перемога” повстали проти свавілля міської ради

Вони змерзли та провели декілька годин на холоді. Їх не злякав дощ. І вони точно знають, що таке боротьба за краще життя. Так, мешканці житлового масиву Перемога вже який день намагаються достукатися до місцевої влади. Адже на місці зеленої зони, що на Набережній Перемоги 59, де вони колись гуляли з сім’ями, з’явилася невідома огорожа. За нею – нічого. Довго намагалися з’ясувати, що ж воно таке? Так би мовити «підрядник» на питання людей показував документи. Де офіційно стоїть підпис міського голови Бориса Філатова. А саме на дозволі розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки. Люди обурені.

Люди почали ділитися один з одним своїми переживаннями. Та дізнаватися, що так зацікавило будівельників саме у  цій зеленій зоні.  

Після цього збирали підписи на петицію, щоб заборонити будь-яке будівництво на цій території. Писали звернення. Користі немає. Кожного дня люди спостерігають інших людей на цій території. Та вже серед населення, навіть, пішли чутки про нове кафе.  

У той же час очільник міста розпорядився дозволити розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки для кафе-привида. На даній території немає навіть і фундаменту. За документами, раніше на цій ділянці виділяли землю в аренду для кафе. Однак наразі тут жодної будівлі немає. Адвокат з Дніпра Василь Підлужний зазначає, що споруд на цій ділянці не було і на фотографіях 2010 та 2013 років. Тож взагалі невідомо, чи існувало колись це кафе насправді. Тим паче, за законом на території зеленої зони не повинно бути забудов. 

 На місце приїхав і лідер «Громадської сили» Загід Краснов. Він впевнений, що беззаконня потрібно нищити ще в коренях.  

Люди викликали поліцію. На місце прибули правоохоронці. Склали протокол, зафіксували порушення. І пообіцяли  допомогти мешканцям. У той час Загід Краснов звертатиметься до обласної прокуратури з проханням зупинити свавілля Дніпровської міської ради.

Кафе чи зелена зона для мешканців міста? Борис Філатов  чи люди? Що буде з зеленою зоною на Набережній, 59. Ми слідкуватимемо за перебігом подій. Результат дивіться у наступних випусках новин.

 

 

Поширити:
5 Листопада, 2021