Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Міжнародний професійний чоловічий тенісний турнір ITF M15 «Lake Park Open – 2020»

14 серпня 2020 року у прес-центрі “Громадська платформа” відбулась пресконференція на тему:

Міжнародний професійний чоловічий тенісний турнір ITF M15 «Lake Park Open – 2020»

Спікери:

  • Олег Корнієнко – президент федерації тенісу у м. Дніпро
  • Сергій Грибков – співзасновник  Міжнародного  тенісного  турніру «Lake Park Open -2020»

Професійний теніс повертається в Україну!  

Останніми роками Федерація тенісу України проводила значну кількість професійних змагань під егідою ITF (Міжнародної Федерації тенісу). Кількість таких турнірів в деякі сезони перевищувала півтора десятка, що давало можливість національним гравцям, не відправляючись в далекі та часто коштовні закордонні поїздки, заробляти свої перші професійні рейтингові бали на рідній землі. Федерація тенісу України, дотримуючись всіх заходів безпеки, змогла запустити сезон національних змагань з червня, проте міжнародні лишалися під забороною. Довелося відмінити заплановані професійні змагання й чекати, коли на це буде дозвіл від ITF.   І от нарешті це сталося! Світовий тенісний сезон стартував.

Перший з минулої осені серед міжнародних професійних турнірів  цього разу буде проходити в новому українському клубі «Lake Park», що у Новомосковську (вулиця Овчаренко (с. Хащове), 2Т, неподалік від міста Дніпро). Сучасний  тенісний клуб відкрився лише у 2019 році, проте вже встиг довести свої амбітні претензії, провівши багато національних змагань вищої категорії. Тепер прийшла черга взятися за міжнародні професійні турніри. Федерація тенісу України за сприяння Федерації тенісу м. Дніпро та за допомоги партнерів організує його на Дніпропетровщині.

Турнір ITF M15 «Lake Park Open -2020» з призовим фондом $15 000 почнеться кваліфікаційним відбором наприкінці серпня. Першого вересня стартують ігри основної сітки, фінал відбудеться шостого вересня. Це перші міжнародні  професійні змагання на території України з осені минулого року! Теніс найвищого ґатунку поступово повертається у всьому світі, та головне – він повертається до нас, до України!   Вхід на турнір для вболівальників вільний, тож всі бажаючі матимуть чудову нагоду побачити професійний теніс світового рівня та підтримати українських тенісистів!

Клуб «Lake Park» чекає глядачів на трибунах з 30 серпня по 6 вересня.

Повну версію прес-конференції дивіться за посиланням на нашому youtube каналі та у випусках новин на телеканалі ОТВ

З питань проведення прес-конференцій звертайтесь:
м. Дніпро, вул. Європейська, 15, 3 поверх;

Булавка Галіна Іллівна: 067-637-24-70;

Мітус Анна: 097-905-57-59; Або за адресою irt.channel@gmail.com

 

Поширити:
16 Серпня, 2020