Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Модернізація на 32 мільйони гривень

На Дніпропетровщині виділили кошти для шкільних харчоблоків

32 мільйони гривень  виділено на оновлення шкільних їдалень Дніпропетровщини у рамках осучаснення системи харчування навчальних закладів. Кошти розподілялися між областями з розрахунку кількості дітей у школах кожного з регіонів.  Про це повідомили у прес-службі Міністерства освіти і науки України. 

На Дніпропетровщині діє регіональний план зі створення належних умов у їдальнях для дітей. У навчальних закладах проходить навчання персоналу. Та вдосконалюється сама система організації шкільного харчування. У минулому році фахівці затвердили Санітарний регламент для установ загальної середньої освіти.  У цьому документі зазначені вимоги до продуктів. До того ж, є можливість дієтичного харчування, якщо дитина того потребує. 

За словами фахівців, аби повністю зробити кращою систему шкільного харчування, оновити їдальні буде замало. Потрібен комплексний підхід, який також включає в себе врегулювання нормативно-правового забезпечення та інформаційну кампанію.  

Наразі, близько двох тисяч навчальних закладів України, де навчаються понад мільйон школярів, вже модернізували харчоблоки минулого року. 

 

Поширити:
24 Березня, 2021