Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Модернізація в електродепо

Як виглядає новий теплопункт та оновлена спецтехніка в КП «Дніпровський метрополітен»

В електродепо “Дніпровського метрополітену” працює теплопункт. У спеціально відведеному приміщенні є електричні котли, нове насосне обладнання та трансформатор. До ТЧ-1 “Діївське” у 2004 році було припинено теплопостачання, яке тоді поставляв Дніпровський електровозобудівний завод. Тому важливі для роботи метро будівлі переоснащені на автономне опалення від електромережі. Нова система опалення буде більш ефективною та дозволить виводити дрезини (господарські поїзди) з теплого приміщення та заощаджувати паливо для прогріву двигуна. 

У електродепо оновили і одну з шести дрезин. Бензиновий двигун замінено на більш економічний. Встановлено інші колісні пари, а також модернізована кабіна водія. Для безпеки руху потяг оснащений світловою та звуковою сигналізацією. Робота таких рухомих одиниць важлива для потреб інших служб, які підтримують життєздатність підземки. Дрезини заходять до тунелів після відходу останнього потягу та зняття напруги з контактної рейки. 

Зазначимо, електродепо Дніпровського метрополітену обслуговує центрально-заводську лінію. Воно забезпечує безпечне перевезення пасажирів, технічне обслуговування та ремонт рухомого складу, своєчасний вихід потягів на маршрут за графіком руху.  

Поширити:
25 Січня, 2022