Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Моніторинг пам’яток архітектури

Комісія систематизує дані про історичні будівлі регіону

На Дніпропетровщині проводять моніторинг пам’яток архітектури. Цим займається новостворена комісія з питань збереження пам’яток архітектури області. В її функції, зокрема, входять інвентаризація та обстеження стану культурних об’єктів. Про це повідомили в управлінні культури, національностей і релігій Дніпропетровської облдержадміністрації.
Очолив комісію заступник голови облдержадміністрації Олександр Москаленко. До її складу увійшли представники кожного району та міста області, структурних підрозділів облдержадміністрації та пам’яткоохоронних органів.
Зазначимо, що в регіоні знаходиться понад 320 пам’яток архітектури. З них 30 – національного значення, ще 291 – місцевого. Кожного року цей перелік поповнюється новими об’єктами. Головне завдання комісії – систематизувати дані про всі історичні будівлі області. А саме – визначити їх стан та балансоутримувача. За результатами моніторингу можна буде визначити, які з пам’яток найперше потребують реконструкції.
Перепис архітектурних пам’яток проведуть в усіх населених пунктах регіону. Комісія вже розпочала роботу у Новомосковському та Павлоградському районах.

 

 

https://www.otv.ua/YHbQ8v1dJyU

 

 

 

 

Поширити:
16 Червня, 2020