Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

На варті порядку!

У Дніпрі курсантка ДДУВС виявила осіб з наркотиками

Навіть на відпочинку з друзями – віддана власній справі. У Дніпрі курсантка 2-го курсу Віра Дубченко, будучи у відпустці, виявила осіб з наркотиками. Того дня вона з товаришами по службі святкували День Народження спільного друга та члена сім’ї в парку Молоді навпроти Альтанок. Як раптом їх увагу привернула група людей, які дуже гучно спілкувалися та намагалися дізнатися, якісь координати.
Майбутні правоохоронці зробили вигляд, що вони звичайні перехожі, які просто прогулюються. Та вирішили більш детально подивитися з іншого боку, шо люди робитимуть. 

Не розгубитися та зорієнтуватися в ситуації Вірі допомогла дисципліна з тактичної підготовки. 

Завідувач кафедри оперативно-розшукової діяльності ДДУВС Валерій Дараган каже, не дивлячись на те, що дівчина була на відпочинку, діяла згідно Закону.

Він додав, відпрацювання цих дій здійснюється на декількох дисциплінах. 

Валерій Дараган зазначив, в процесі виявлення таких осіб звертається увага саме на поведінку. А ще – певні ознfки ін’єкцій на особі, колір шкіри, її рухи. Адже, вони можуть бути як плавними, так і різкими. При цьому вони постійно змінюються. 

Пройшовши деяку дистанцію, вони побачили, що особи сідають під дерева та щось шукають. Після чого ми підійшли до них, представилися та показали свої посвідчення. Та запитали, що саме вони шукають. Тоді чоловік дістав ключницю, у якій лежала речовина рослинного походження, схожа на наркотики. 


Поширити:
16 Липня, 2021