Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Нагороди легкоатлетам

Нагородження дніпровських спортсменів у міській раді

У Дніпрі привітали  та нагородили призерів  та учасників 17- го Чемпіонату Світу з легкої атлетики, який проходив з 27 вересня по 3 жовтня 2019 року  у Катарському місті Доха. Від міської ради дніпровських спортсменів привітали заступник міського голови Олександр  Шикуленко та голова федерації легкої атлетики регіону Марина Філатова.

Представникам   «королеви спорту»   вручили дипломи та грошові сертифікати, які повинні підтримати  наших перспективних спортсменів. Нагадаємо, що на чемпіонаті світу з легкої атлетики  Ярослава Магучіх завоювала срібло. У фіналі спортсменка встановила новий особистий рекорд, подолав висоту у  2 метри 4 сантиметри. Це був також і молодіжний рекорд світу.

Анна Рижикова посіла сьоме місце на чемпіонаті світу в бігу на 400 метрів з бар’єрами. Спортсменка повторила досягнення півфіналу і свій кращий результат сезону в бігу на 400 метрів з бар’єрами. Але вона вже думає про майбутнє  і піднімає питання перед міською владою про неможливість тренувань у ДЮСШ № 3.

Гарний результат на змаганнях показав і наймолодший учасник фіналу – 18-річний дніпрянин Михайло Кохан. У  кваліфікації він встановив особистий рекорд. А у фіналі поліпшив своє досягнення, показавши підсумковий результат 77 метри 39 сантиметри . І у підсумку посів п’яте місце на чемпіонаті світу.