Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

“Наша громада”

На Дніпропетровщині ОТГ долучилися до конкурсу

Позмагатися за перемогу та отримати гроші. Така можливість з’явилася в об’єднаних територіальних громад, які подали свої проекти на національний конкурс “Наша громада”. Про це повідомили в департаменті економічного розвитку Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

Територіальні громади відправили на розгляд журі свої ідеї щодо розвитку. Загалом, на участь у конкурсі область презентувала 22 проекти. З усіх регіонів України надіслали 300 ідей. Серед них і обиратимуть переможця. Підтримати та проголосувати за фаворита можна онлайн. Все, що потрібно, це обрати на сайті конкурсу проект громади, який вважаєте вартим для реалізації. Після, необхідно зареєструватися на сайті, використовуючи електронну пошту або свій акаунт у Фейсбук. Та перейти на сторінку обраного проекту і клікнути “проголосувати”. Надати своє схвалення можна за п’ять різних проектів до 31 травня.

У фіналі увійдуть 13 територіальних громад, розробки яких отримають найбільшу підтримку за результатами інтернет-голосування. Та ще 13 громад обиратиме журі конкурсу. Переможець отримає 500 тисяч гривень на реалізацію свого проекту.

Нагадаємо, конкурс “Наша громада” – це частина  програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність».

 

 

Поширити:
19 Травня, 2021