Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Нова оселя

Солонянський малий груповий будинок відчинив свої двері для нових вихованців

Велика кухня, затишна вітальня та світлі кімнати. У Солонянській громаді відкрили новозбудований малий груповий будинок для дітей-сиріт. Фінансування забезпечила держава та область. Громада ж, у свою чергу, закупила меблі та облfднання. Домівку для сиріт звели у середмісті, біля опорної школи. Яскраву будівлю видно вже здалеку. Заходиш у хвіртку – і потрапляєш на охайне подвір’я. Там – вимощені плиткою доріжки, газон, яскравий дитячий майданчик з гойдалками. Поруч – котельня і склади для продуктів. 

Затишна оселя вже наповнилася дитячим гомоном – тепер тут мешкають п’ятеро хлопчиків та стільки ж дівчаток від 6 до 16 років. 

Окрім ноутбуків, у вихованців – кухонне обладнання та побутова техніка. Мультиварка, мікрохвильовка, праски, холодильники та морозильні камери, електрочайник, пральні машини, телевізор.

Та головне не матеріальне благо. Важливо, що з дітьми цілодобово будуть вихователі. Вони працюватимуть позмінно. Дуже добре, що у них є можливість розвиватися в майже домашній обстановці.

Особливо прикипіли діти до нової кухарки. Жінка вже навіть запланувала для них декілька майстер-класів із ліпки вареників, пельменів та випікання пиріжків і пирогів.

Діти сповнені емоцій від нової оселі. Враженнями поділилася дев’ятирічна Аня, яка тепер мешкає тут зі своєю шестирічною сестрою. 

Зазначимо, нині на Дніпропетровщині готові до відкриття ще три малі групові будинки: у Петриківці, Покрові та Раївці. На завершальному етапі – будівництво таких закладів у Кам’янському та Богданівці. Всі вони створені за єдиним типовим проектом.

 

https://www.otv.ua/2llMOtUg9ig

Поширити:
21 Грудня, 2020