Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Нові книги

Спогади та англомовна література у бібліотеці імені Дж. Маккейна

У Дніпрі поповнення. До бібліотеки імені Джона Маккейна доставили близько трьох тисяч примірників різної літератури з колекції професора Володимира Пилишенка. Це література, яка була заборонена у минулому столітті. Ці книги – рідкісний спадок. Адже там спогади ветеранів визвольних змагань, праці всесвітньовідомих істориків і лідерів суспільної думки минулих часів, художня література наших діаспорних класиків і українські переклади авторів, мистецькі альбоми і енциклопедичні видання.

Ці книги є важливими, щоб розуміти українську історію. Та на цьому робота не завершується. Місто спілкуватиметься з українською діаспорою у США. Для того, щоб продовжити поповнювати бібліотеку цінними виданнями, які пов’язані з Україною. 

Серед партії книг є і англомовні видання. Книги на івриті. І також збірники свідчень наших земляків про голодомор. Бібліотека української діаспори імені Дж. Маккейна – один із прототипів нової бібліотеки у Дніпрі. Це пілотний проект у місті. Нова бібліотека, аналогів якої немає в Україні, з цікавим, унікальним, рідкісним фондом, а також чіткою ідеологією і місією – прославлення українства, гордість нації. 

Поширити:
21 Лютого, 2022