Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Нові знання

У Дніпрі військовослужбовці АТО та ООС пройшли безкоштовний курс з кібербезпеки

Навчалися новому. У Дніпрі військовослужбовці АТО та ООС пройшли безкоштовний курс з кібербезпеки. Тренінги відбулися в Університеті митної справи та фінансів. Протягом трьох місяців учасники вивчали методи протидії кіберзлочинності та захисту інформації. Про це повідомили у Дніпропетровській ОДА.

За словами директорки департаменту соціального захисту населення Дніпропетровської ОДА Олени Кришень, підтримка для бійців дуже важлива. А саме, така програма є чудовим стартом у пізнанні нових навичок. 

На курсі вивчали комп’ютерні технології. Криптографіку розглянули детальніше. Це – методи  шифрування текстів та інших даних, щоб запобігти несанкціонованому доступу до них. Після цього деякі учасники забажали далі продовжити навчання та працювати у сфері кібербезпеки. Більшість з них раніше і поняття не мали, що це таке. Та завдяки теоретичним лекціям поглибили свої знання. А закріпили їх практичними завданнями. 

Військовослужбовці працювали з психологом, вчилися основам підприємництва, складали бізнес-плани та резюме. Нагадаємо, що курси “кібербезпека та захист інформації” – це частина програми “Норвегія-Україна”. Курси пройшли за підтримки державних коштів та Міністерства закордонних справ Норвегії.  

 

 

Поширити:
27 Липня, 2021