Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Новорічне оздоблення

Як Дніпро приготувався до зимових свят

Від гулянь відмовилися. У Дніпрі цьогоріч грандіозного святкування новорічних свят не буде. Такі зміни пов’язані з затвердженням карантинних обмежень, аби уникнути великого скупчення людей. Натомість мешканці міста побачили багато нових прикрашених святкових локацій. 

Одна з основних – це головна ялинка міста. Прикрашають її аж 300 іграшкових ліхтариків. Родзинкою є малий герб Дніпра, який розмістився на вершині зеленої красуні, замість традиційної зірки. 

Також для мешканців та гостей прикрасили й інші локації міста – площу Шевченка та вулицю Дмитра Яворницького. Продукцію для інсталяцій обирали європейських виробників, а не китайських. Найбільше схвальних відгуків отримала від городян вулиця Короленка. Купа різнокольорових гірлянд, які мерехтять, за словами містян, не гірше, ніж у інших європейських містах. 

До Нового року у місті обмежилися прикрашенням об’єктів, які реконструйовували та отримали нове життя у цьому році. Точної суми, витраченої на новорічні інсталяції, фахівці не озвучили. Але зазначили, що вартість майже така ж, як і минулого року – 6 мільйонів гривень. 

Загалом, у місті до зимових свят облаштували 12 локацій з новорічними ялинками у різних районах міста. Охоронятимуть їх у період зимових свят від пошкоджень працівники муніципальної варти.

Поширити:
29 Грудня, 2020