Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Офіційний наказ

В області стартує сезон навігації для малих плавзасобів

30 квітня на водоймищах Дніпропетровщини розпочнеться відкриття нового сезону навігації для маломірних плавзасобів. Відповідне розпорядження затвердив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук. Зазначається, що головна мета такого рішення – впорядкувати використання плавзасобів на всіх річках та водоймищах області, підтримати суспільний порядок, запобігти нещасним випадкам з людьми на воді та сприяти екологічній безпеці навколишнього середовища. 

Варто зауважити, що документ накладає заборону під час нерестового періоду на рух усіх суден у місцях, оголошених службами з охорони й відродження рибних запасів нерестилищами. Втім, заборона навігації не поширюється на маломірні судна контролюючих органів. А також аварійно-рятувальних служб. 

За дотриманням затверджених правил слідкуватиме Нижньодніпровське міжрегіональне управління морської адміністрації Державної служби морського та річкового транспорту України.

Нагадаємо, з 1 квітня поточного року в Україні стартувала нерестова заборона на вилов риб та раків. Порушення Правил рибальства карається як накладенням штрафів, так і притягненням до кримінальної відповідальності. 

Поширити:
22 Квітня, 2021