Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Офіційний візит

Президент України Володимир Зеленський завітав на Дніпропетровщину

Високий гість. На Дніпропетровщину з офіційним візитом завітав президент України Володимир Зеленський. Він ознайомився  з ходом реконструкції траси М-04 «Дніпро – Кривий Ріг», що входить в Національну програму «Велике будівництво». Це частина автошляху «Знам’янка-Луганськ-Ізварине». Дорогу побудували ще 1966 року. Цього року ремонтують 3 ділянки цієї траси. Нині роботи ведуться на частині в 45 кілометрів: від Криничанського посту поліції до межі міста Дніпро.

Загалом на Дніпропетровщині цьогоріч мають ввести в експлуатацію 248 кілометрів оновлених доріг. Окрім траси М-04, серед основних напрямів – траса Н-11, із Кривого Рогу у напрямку Дніпра. Її ремонт мають завершити вже у 2020 році. Як і ділянки цієї дороги у напрямку Миколаєва. Завершується ремонт траси Н-23 у напрямку Кропивницького. А на трасі Р-73, яка з’єднує Нікополь та Дніпро, одну ділянку вже здали, реконструкцію другої – майже на фінальній стадії. Третя ділянка, у 58 кілометрів, теж має бути закінчена цьогоріч, наразі проводяться тендери. А для забезпечення комфортного проїзду із Дніпра до столиці автодорівці вводять в експлуатацію 31 кілометр траси Н-31. Ще 29 кілометрів, до кордону з Полтавською областю, розпочнуть ремонтувати найближчим часом.

Також в рамках свого візиту Президент завітав і на “Південний машинобудівний  завод”, що входить до переліку стратегічних об’єктів. Глава держави наголосив на необхідності негайного фінансового оздоровлення заводу, адже “Південмаш” був і має залишитися одним з найкращих у вітчизняній промисловості. Для цього в липні Верховна Рада ухвалила закон, щоб вирішити проблеми з боргами підприємства та з заборгованістю із зарплатні. Ціна питання – понад 2 мільярди гривень. За зауваженням президента, усі борги – особливо із зарплати – мають бути закриті вже у вересні.

На останок свого перебування у Дніпрі Володимир Зеленський взяв участь в презентації Стратегії розвитку регіону до 2027 року. Під час цього заходу він прослухав звіт голови Дніпропетровської ОДА Олександра Бондаренка. Він окреслив основні переваги та проблеми регіону. А ще – найголовніші інфраструктурні й екологічні проекти. До найперспективніших планів увійшли: будівництво міжнародного аеропорту «Дніпро», реконструкція стадіону «Металург» у Кривому Розі, модернізація обласної філармонії та створення Офісу євроінтеграції у Дніпрі, облаштування екопарку в Новомосковському районі.

https://www.otv.ua/qTDPuhDgAnw

Поширити:
26 Серпня, 2020