Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Олімпіада на карантині: як перенесення найбільшої спортивної події вплине на олімпійців?

22 квітня о 12:00 в прес-центрі “Громадська платформа” за адресою вул. Європейська, 15 відбулася прес-конференція на тему:

“Олімпіада на карантині: як перенесення найбільшої спортивної події вплине на олімпійців?”

Спікер:

  • Олександр Дювбаков – виконавчий директор Відділення НОК України в Дніпропетровській області

Коронавірусна епідемія набирає все масштабніші оберти. Страждають від всесвітньої пандемії абсолютно всі галузі. Спорт також зазнав чималих втрат. Найбільшою з них стало перенесення цьогорічних Олімпійських ігор в Токіо. І хоч уряд Японії до останнього змагався за збереження Олімпіади, через швидке розповсюдження вірусу, спортивну подію таки довелося перенести на наступний рік.

Це, на думку представників Міжнародного олімпійського комітету, єдиний вихід вберегти життя і здоров’я як спортсменів, так і вболівальників. Змагання у 2021 році планують провести в аналогічний період, а саме з 23 липня по 8 серпня.

“Незважаючи на те, що Олімпіада пройде вже в наступному році, виконкомом Міжнародного олімпійського комітету було прийнято рішення про те, що Олімпійські ігри збережуть своє найменування, тобто Олімпійські ігри Токіо-2020” – розповів виконавчий директор відділення НОК України в області Олександр Дювбаков.

Олімпійці Дніпропетровщині представляють всі 42 олімпійські види спорту. І хоч для цьогорічних змагань Україна отримала 84 ліцензії, з них лише 4 – в нашому регіоні. 3 з легкої атлетики – у Ярослави Магучіх, Анни Рижикової-Ярощук і Михайла Кохана. Ще одна путівка на масштабну спортивну подію належить плавцю Денису Кесілю. За рішенням виконкому, вже існуючі ліцензії у спортсменів збережуться. А тим, хто їх не отримав у цьому році, випала нагода протягом року її вибороти.

“Ми чекаємо на поновлення спортивних змагань, спортивних стартів. І ще чекаємо на ліцензії, в тому числі, від спортсменів Дніпропетровщини” – зазначив Олександр Дювбаков.

Аби в наступному році показати найкращі результати, спортсменам, за словами фахівців, доведеться працювати ще більше. Однак, в карантинних умовах достатню кількість навантаження отримати досить важко. Тому переважна частина олімпійців наразі займаються бігом, адже він – складова будь-якого виду спорту. Також, якщо є можливість тренуються у спортивних залах. Та все ж таки, більшість займається вдома за допомогою імітаторів та спеціальних тренажерів.

“Звичайно, це не дає таких можливостей для підготовки, як того би хотілося, але тим не менш, дає можливість підтримувати якусь мінімальну форму” – додав Олександр Дювбаков.

 

Зазначимо, що на час карантину в Україні зменшили фінансування спорту. Утім, після його закінчення, у Кабінеті міністрів, обіцяють його поновити у повному обсязі.

Повну версію прес-конференції дивіться за посиланням на нашому youtube каналі та у випусках новин на телеканалі ОТВ


З питань проведення прес-конференцій звертайтесь:
м. Дніпро, вул. Європейська, 15, 3 поверх;

Булавка Галіна Іллівна: 067-637-24-70;

Мітус Анна: 097-905-57-59; Або за адресою irt.channel@gmail.com

Поширити:
22 Квітня, 2020