Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Отримай допомогу!

Субсидія на оплату житлових комунальних послуг

Майже 208 тис домогосподарств Дніпропетровщини отримують держдопомогу на оплату житлово-комунальних послуг. Фахівці відділу департаменту соціального захисту населення ДніпроОДА зазначають, що субсидія на опалювальний сезон діятиме до 30 квітня 2022 року.

 З 1 травня 2021 року усі субсидії виплачують виключно у готівкою, а адресність її надання значно посилена.

Нагадаємо,  що є декілька варіантів оформити допомогу.  Мешканці можуть звернутися до центру надання адміністративних послуг або місцевих органів соцзахисту. Також, можна  надіслати заяву поштою або в електронній формі через Єдиний державний веб-портал електронних послуг “Дія”.

Така житлова програма  в Україні діє майже 30 років і протягом цього часу, вона залишається головним механізмом соціального захисту населення. 

Проте з минулого року, субсидія, як безальтернативна рука допомоги, стала більш обмеженою. Правила змінились. Тепер держава не допомагає тим, хто може собІ дозволити оплатити комунальні послуги. Якщо ви робили одноразові покупки на суму понад 50 тисяч гривень, субсидії вам не бачити. Під дану категорію  також потрапляє купівля іноземної валюти, банківських металів, здійснення вкладів, переведення на благодійну діяльність, надання позик і т.д.

Окремо розглядаються випадки, в яких субсидіант приховав інформацію щодо своїх статків. У такому разі, людина повинна повернути отримані кошти, або ж орган  який  призначив субсидію, може звернутись з позовом до суду за для стягнення.

Поширити:
21 Січня, 2022