Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Передфінішна пряма ЗНО-2021

Скільки на Дніпропетровщині “200-бальників”?

Не дивлячись на рік пандемії, тридцять три випускника з Дніпропетровської області показали максимальний результат під час ЗНО. Та отримали двісті балів з різних предметів. 

Аби діти отримали високі результати із ЗНО, вчителі доклали чимало зусиль. Адже, цьогоріч їм усім довелося опанувати новітні технології та навчатися дистанційно.

Отримати високий бал з тестів – мрія чи не кожного абітурієнта. Однак, щоб досягти бажаного результату, потрібно наполегливо працювати та вдосконалювати свої навички, зазначила Єлизавета.

В області вже стартувала вступна кампанія. Випускники 9-х класів подають документи до технікумів та коледжів. Прийом даних триватиме до тринадцятого липня. 

Серед інновацій цьогоріч – вступники можуть подати максимум п’ять заяв на бюджет. І тридцять – на контрактну форму навчання. 

А ось прийом документів до ВНЗ почнеться 14 липня. Абітурієнти, які вступають за результатами співбесіди, іспитів або творчих конкурсів зможуть їх подати до шістнадцятого липня. А ті, хто вступає на основі ЗНО – до 23 липня. 

 

 

 

 

Поширити:
1 Липня, 2021