Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Передноворічна зустріч

У Дніпрі відбулася тринадцята чергова сесія міської ради

Передостання зустріч у цьому році. У Дніпрі відбулася тринадцята чергова сесія міської ради. Одне з головних питань на порядку денному – ухвалення бюджету на 2022 рік. Крім цього, розглядалися програми економічного і соціального розвитку міста та інші фінансово-бюджетні питання. Депутати восьмого скликання також обговорили електронні петиції. Голосування, як зазвичай, відбулося блоками.

Пленарне засідання розпочалося з доповіді відповідальних осіб за демонтаж незаконно встановлених об’єктів на території рекреаційної зони – прибережної. А вже потім перейшли до голосування за бюджет міста на наступний рік. 

На освіту виділять п’ять з половиною мільярдів гривень. Майже 500 мільйонів підуть на охорону здоров’я у Дніпрі. Для соцзахисту передбачено 541 мільйон. А ось сфера культури отримає 232 мільйони гривень. На фізичне виховання виділили 228 мільйонів. Житлове господарство отримає наступного року майже 670 млн грн. Благоустрій та капітальне будівництво – майже 3 млрд грн, паркове господарство – майже 270 млн грн. А ось транспортна галузь – близько півтора млрд грн.  

Також депутати підтримали електронні петиції. А саме, дві петиції, які набрали понад 3 тис. голосів. Перша – “Про збільшення щорічного бюджету на реалізацію проектів “Бюджету участі Дніпра”. Друга – “Розблокування аеропорту для доступних міжнародних перельотів”. У тексті електронного звернення йдеться про відстоювання прав на користування українськими пасажирами усіма можливостями, які надає Угода “Про відкрите небо”, через місцевий аеропорт “Дніпро”.

Нагадаємо, остання сесія у цьому році пройде 22 грудня. На ній депутати розподілять залишки цьогорічного бюджету. 

Поширити:
8 Грудня, 2021