Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Перекрили канал постачання

У регіоні поліцейські вилучили фальсифіковану алкогольну та тютюнову продукцію

Постачали готову продукцію до закладів торгівлі. У Дніпропетровській області правоохоронці провели 30 обшуків у складських приміщеннях та за місцем виготовлення, продажу контрафактної продукції. До рейдів залучили співробітників слідчого управління, управління кримінального розшуку та кримінального аналізу ГУНП в Дніпропетровській області, а також офіцерів Дніпровського районного управління поліції.

Під час слідчих дій вони виявили та вилучили з обігу майже 4 тисячі пляшок готової горілчаної продукції, понад тисячу пачок цигарок, близько ста п’ятдесяти тисяч підроблених марок акцизного збору, ємності для спирту. А також мобільні телефони, банківські картки, комп’ютерне обладнання, 2 тисячі доларів США, 4 тисячі гривень та документи. 

Вилучену продукцію направили для проведення експертиз. 

Слідчі дії відбулися в межах кримінального провадження, відкритого за другою частиною статті 199, а також третьою частиною статті 204 Кримінального кодексу України (виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів, білетів державної лотереї, марок акцизного податку чи голографічних захисних елементів).

 

Поширити:
27 Квітня, 2021