Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Перемоги українських тенісистів

Міжнародний професійний тенісний турнір “LAKE PARK OPEN-2021 М15 ITF”

На Дніпропетровщині пройшов Міжнародний  професійний чоловічий тенісний турнір Лейк парк Оупен 2021 М 15  під егідою ITF з призовим фондом – $15000, котрий розіграли в одиночному та парних розрядах.  Це перший з двох турнірів такого рівня, запланованих  на проведення у Дніпропетровській області неподалік від Новомосковська.

Для федерації тенісу України такі міжнародні турніри це підвищення статусу тенісної держави та зріст майстерності нашої молоді. Крім українців  на змагання завітали і представники  20  країн Європи, Азії  та Південної Америки. Для багатьох з них цей турнір на грунтових кортах Лейк Парку є гарним шансом підвищити свій особистий рейтинг.

Через кваліфікацію в основну сітку одиночного розряду  потрапили 16  українських тенісистів, і це є гарним результатом.  У підсумку тижневих баталій у фіналі зустрілися  Хосе Відаль-Азорін  з  Іспанії та українець Олексій Крутих. Киянин у вирішальній зустрічі був сильніше за свого опонента та переміг у двох партіях 7-6 та 7-5.

У парному розряді знов було україно – іспанське протистояння. Данило Калєніченко та Микита Маштаков здолали опір Карлоса Санчеса Хавьера  та того ж Хосе Відаль-Азоріна. Але вже у трьох партіях 5:7; 6:4; 10:8. Тож перший цьогорічний Міжнародний професійний  чоловічий тенісний турнір Лейк парк Оупен 2021 М 15 завершився українським тріумфом. Але попереду нові змагання на цих же кортах. Оскільки за планом міжнародної федерації   ITF два турніри М 15 на Дніпропетровщині пройдуть один за  одним. Це зроблено для зручності тенісистів.

Наступні змагання основної сітки вже другого турніру стартують вже 2 червня.

Поширити:
31 Травня, 2021