Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Перевірка госпітальної бази

Чи готова Павлоградська лікарня до спалаху COVID-19?

Готовність госпітальної бази до ймовірного спалаху коронавірусу перевірили у Павлограді. Підсумки ревізії підбили під час виїзної наради, в якій взяли участь керівники міста і області, лікарі, поліціянти та рятувальники. 

Відгуки про роботу лікарні, переважно були позитивними. Медичний персонал повністю забезпечений усіма засобами індивідуального захисту: масками, перчатками, антисептиками та у разі необхідності – спеціальними костюмами. Працює у медзакладі і мобільна бригада, яка оперативно збирає біоматеріал для аналізів та одразу передає їх на експертизу.

Серед зауважень виділили розподіл приміщення. А саме база ще не до кінця розділена на чисту, буферну та брудну зони. А це, за словами фахівців, додаткова загроза як для медперсоналу, так і для пацієнтів.

Нагадаємо, Павлоградська лікарня інтенсивного лікування визначена як одна з базових в регіоні. Вона у разі необхідності, повинна приймати хворих на COVID-19. Розрахований медзаклад на 185 місць в стаціонарі та 12 в реанімації. Для коронавірусних хворих окремо облаштовані 35 місць. При потребі цю кількість обіцяють збільшити. 

 

https://www.otv.ua/QSLESB5qj_E

Поширити:
29 Квітня, 2020