Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Повністю заборонено

На Дніпропетровщині встановили табу на вилов раків

Заборонено! З 1 грудня на Дніпропетровщині заборонили вилов раків. Такі дії допоможуть збільшити рівень їх популяції. Обмеження діятимуть до кінця червня 2022 року. Про це повідомили у Дніпропетровській ОДА. 

У Департаменті екології та природних ресурсів облдержадміністрації впевнені, що це дозволить зберегти водні біоресурси. За порушення загрожує штраф  – 680 гривень. У цьому році його збільшили. Крім цього, доведеться  відшкодувати завданий природі збиток. За кожного виловленого річкового мешканця – по 3 332 грн.  

За Браконьєрами спостерігатиме рибоохоронний патруль, Державна екологічна інспекція, представники Національної поліції.  Закладка ікри у раків відбувається в холодну пору року. За температури води +10 і нижче градусів. Саме тому взимку їм важливо забезпечити спокій.  

Нагадаємо, що нині триває табу на вилов риби біля зимувальних ям. На Дніпропетровщині – сезон зариблення річки Дніпро. До водойм відпускають коропів, товстолобиків і білих амурів. Риба з’їдає водорості та фільтрує воду. Це дозволить очистити водойми. Наразі,  вже випущено близько півтора мільйона мальків.

Поширити:
1 Грудня, 2021