Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

PROспіваємо

Регіональна мистецька акція - новий формат

На Дніпропетровщині презентували мистецьку акцію «Proспіваємо»

Шість різних пісень в сучасній обробці  стали відбиттям в щирості  та мелодійності української душі.Така пісенна акція в області пройшла вперше». Проект презентували на малій сцені  Обласної філармонії ім. Леоніда Когана. Учасники виконали у новому аранжуванні відомі українські пісні. Такі як: «Смерека», «Пісня про пісню», «Ой летіли дикі гуси», «Ой на горі та й женці жнуть», «Мій Дніпро”, «Біля тополі». За  кожною з них було знято  кліп. Публіка мала змогу побачити як відбувався процес запису і зйомок.  

Офіцерка з організації дозвілля 21-ї окремої бригади ім. Петра Калнишевського Дар’я Охотенко до проєкту долучилася випадково. Дівчина співає з малечку, бабуся та мама приділяли велику увагу пісні у вихованні Дар’ї. Це вплинуло і на вибір професії. За освітою вона вчитель музики.

Бажаючих взяти участь у акції виявилося набагато більше, ніж  планувалося. Учасники – з усіх районів Дніпропетровщини. Серед них – дорослі й діти, аматорські колективи, професійні виконавці, музиканти.  Усі мали шанс проявити вокальні таланти та записати пісню у професійній студії. 

Поширити:
3 Грудня, 2021