Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Прості поради

Як захистити свої дані в інтернеті?

Одна із найсерйозніших проблем в світі, пов’язана з всесвітньою мережею. Адже кожен з нас просто не може уявити своє життя без інтернету. Звісно, тут є свої плюси. Наприклад, можна з легкістю знайти потрібну інформацію чи побачити рідних, які знаходяться в іншій країні. Та пам’ятайте! З розвитком цифровізації, на місці не стоять і інтернет-шахраї. Вони вигадують нові способи заволодіти вашою інформацію.

Тому занотуйте кілька правил безпечного поводження в інтернеті та розкажіть дітям !

  • У жодному разі не розповідайте нікому особисті персональні дані та своєї родини;
  • не надсилайте свої фотографії та відео малознайомим людям в інтернеті. Адже ви не знаєте, хто “ховається” за аватаркою;
  • не переходьте на сумнівні сайти. Так хакер може зламати систему та заволодіти даними, які зберігаються на комп’ютері;
  • не купуйте товари через інтернет на не перевірених сайтах. Часом одна змінена літера в назві начебто відомого бренду, може привести на сайт шахраїв;
  • якщо ж ви купуєте речі в інтернеті, обов’язково з’ясуйте чи надійний продавець. І після цього можете залишити завдаток за товар.

Батьки, обов’язково звертайте увагу, з ким спілкується ваша дитина в соціальній мережі. Та розповідайте, що ходити на зустріч, яку призначила малознайома людина з інтернету не можна. Бо це може бути дорослий, який хоче скривдити.

 

Якщо ж ви чи ваша дитина опинилася в біді — негайно звертайтеся до поліції за номером “102”.

 

 

Поширити:
6 Вересня, 2021