Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Притулок від насильства

Необхідність притулку для жінок

Проблема домашнього насильства примушує холонути серця. За даними Організації економічного співробітництва та розвитку за 2019 рік з такими проблемами зіштовхуються 13,9% жінок по всій території України. І це тільки ті, які наважилися про це розповісти. Тому у Дніпрі вирішили відкрити притулок для жінок, які постраждали від домашнього насильства, і які не мають дітей. Відповідне рішення депутати ухвалили на сесії ще в червні нинішнього року, а відкриття було заплановане на квітень 2021-го.  Але через хвилю насильства – наразі постала актуальність у прискоренні цього процесу. 

З огляду на існуючу статистику, місто потребує такого відділення. Відомо, що за перше півріччя нинішнього року до правоохоронних органів надійшло понад 2 тис. звернень щодо домашнього насильства. 

Нагадаємо, у центрі соціальної підтримки дітей та сімей «Мамине щастя»,  що на проспекті Поля, наразі працює відділення для матерів з дітьми. Там мають право мешкати жінки, які опинились в складних життєвих обставинах не лише з однією дитиною, як це було раніше, а двома, трьома – незалежно від їхнього віку. Максимальний термін перебування в центрі – рік. За цей час жінка повинна вирішити свої життєві питання.

 

https://www.otv.ua/mLhlgWxuTao

 

Поширити:
2 Вересня, 2020