Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Приємне з корисним

Як студенти вишів Дніпра збирали сміття на острові Зелений?

Студенти восьми міських ЗВО Дніпра та представники спортивних молодіжних громадських організацій взяли участь у програмі “Екоосвіта Дніпра — 2021”. Вони зібралися для того, аби очистити територію острова Зелений від сміття.  Його прибирають вперше. 

Один із учасників Антон Корчевий каже, що дізнався про захід від знайомої. Втім, до цього вже брав участь в благодійних акціях подібного плану. 

Загалом у акції взяли участь близько п’ятдесяти охочих. Їх поєднали дві корисні активності: заплив на каяках та збирання сміття на воді. 

Депутат міської ради, голова депутатської комісії з екології Наталія Начар’ян каже, що раніше Зелений острів був найулюбленішим місцем відпочинку городян. Туди ходив катер. Люди могли перетнути Дніпро і там прекрасно провести час. Але, на жаль, зараз він втратив популярність. 

Для озеленення території учасники отримали мішки та рукавички для прибирання. А усе зібране сортовували за категоріями: пластик, скло, папір тощо. Потім мішки з острова відвезли на Мануйлівський пляж. Звідти його вже вивезуть на полігон для утилізації.

 

Поширити:
28 Травня, 2021