Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Реабілітація титанів

Запрошення на марафон Морської піхоти США

Унікальна можливість для реабілітації титанів. Військових Дніпропетровщини запрошують на 45-ий марафон Морської піхоти США. Випробувати власні сили та подолати дистанцію можуть представники всіх силових структур України, а також учасники добровольчих батальйонів. Про це повідомили в Управлінні з питань учасників АТО Дніпропетровської ОДА.

Це не спортивні змагання на результат. Це засіб психологічної та фізичної реабілітації бійців, які отримали поранення. Крім того – можливість поспілкуватися з бойовими побратимами.

Бажаючі для початку мають пройти попередній відбір. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму на сайті Армія.Inform. Кандидати при собі повинні мати посвідчення учасника бойових дій, медичну довідку про поранення або хворобу, які пов’язані з бойовими діями. А ще – володіти англійською на рівні А1-В2. Із тими, хто буде відповідати всім вимогам, проведуть співбесіди. Перевагу отримають ті, хто мають критичну потребу в реабілітації.

Проект реалізується за підтримки Уповноваженого Президента України з питань реабілітації учасників бойових дій, благодійного фонду «Ветеранська Десятка» та американського ветеранського фонду Allied Forces Foundation. 

https://www.otv.ua/fQ63DGO-Lwg

 

Поширити:
25 Лютого, 2020