Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Смарт Дніпро

Заклади первинної ланки медицини працюють в інформаційній електронній системі

Всі заклади первинної ланки медицини Дніпра вже майже повністю працюють в медичній інформаційній електронній системі. До програми підключені усі 12 центрів первинної медичної допомоги. Поліклініки та лікарні, які належать до другої ланки поступово теж впроваджують таку роботу. Роблять це з метою створити в місті єдину інформаційну медичну систему з електронним документообігом. Сама медична електронна система включає в себе онлайн-записи до лікарів, електронні амбулаторні картки пацієнтів, рецепти, направлення до “вузьких” спеціалістів чи стаціонару.
Вперше медичну інформаційну електронну систему у Дніпрі впровадили у Центрі первинної медичної допомоги №3. Спочатку переналаштуватися на нові правила було трохи важко. Потім і лікарі, і пацієнти схвалили оновлення. Зараз же змінам тільки радіють та кажуть, що зайвої “паперової” роботи стало в рази менше.
Наразі також триває робота над впровадженням єдиного електронного рецепту. Поки що він працює лише в рамках державної програми “Доступні ліки”. Утім, вже незабаром він запрацює і в рамках муніципальної комплексної програми.

 

 

 

 

 

 

Поширити:
31 Липня, 2020