Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Сортування сміття

У Дніпрі з'являться нові розподільчі пункти відходів

Тепер і у Дніпрі. У місті встановлять нові муніципальні пункти, де розташують нові точки для збору побутового сміття. У міській раді на сесії прийняли рішення розподіляти відходи міста. 

Всього планують встановити три таких пункти збору. Вони будуть у вигляді збірних конструкцій, тобто  не потребують додаткового будівництва.  

З’являться вони у Чечелівському та Індустріальному районах. Такі пункти вже існують в європейських країнах. Їх облаштують вперше не тільки у місті. Це будуть перші точки збору сміття в Україні. 

Це – невід’ємна частина екологічної безпеки міста. Адже, офісний папір розкладається близько 2 років. Консервні банки – 10 років, пластикові пляшки – 200 років, а алюмінієві банки майже 500 років. Оскільки, утилізація сміття проходить довгий процес і впровадження розподільчого процесу сортування просто необхідно місту.

“Започаткувати таку систему розподільчого сортування відходів буде непросто”, – запевняють у міськраді. Проте, таки сподіваються на особисту свідомість містян. Адже тільки так реально щось змінити на краще. 

 

 

https://www.otv.ua/M0tSlQ6NjSI

Поширити:
25 Вересня, 2020