Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Страшні розваги

В Україні зареєстрували петицію про заборону петард та феєрверків

На сайті президента України громадяни зареєстрували петицію про заборону використання петард, феєрверків та інших піротехнічних виробів. Зокрема, про закриття усіх магазинів піротехніки. А у разі невиконання  – накласти штраф у розмірі від 15 тисяч гривень. 

Автор петиції зазначає, що кожного року через застосування піротехнічних виробів на свята, страждає чимала кількість населення. Задля розваг люди запалюють салюти чи петарди просто біля жилих помешкань, на дитячих майданчиках та безпосередньо на площах. Через це страждають люди похилого віку, малеча та домашні улюбленці. Які втікають від господарів та наражаються на смертельну небезпеку. Окрім того, були випадки загибелі пташок – як від зупинки серця, так і від травмувань.

Також у електронному зверненні ідеться, що будь-які вмовляння не використовувати піротехнічні засоби під час святкувань наражаються, як правило, на агресію та хамство з боку “святкувальників-підривників” з відмовою піти назустріч фронтовикам, людям похилого віку, маленьким дітям, власникам домашніх тварин. 

“Виходячи з усього викладеного вище, ми розуміємо, що в такому випадку має працювати закон. Ми пропонуємо законодавчо заборонити ввіз, продаж та використання будь-яких піротехнічних засобів”, – йдеться у повідомленні. 

Станом на 4 січня петицію підписало більше чотирьох тисяч мешканців україни. Її підписання триватиме протягом 85 днів. 

Поширити:
4 Січня, 2022