Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Субсидії та пільги

Мешканці Дніпропетровщини матимуть змогу платити за комунальні послуги дешевше

Субсидії та пільги. Мешканці Дніпропетровщини отримають допомогу у вигляді “знижок” на оплату житлово-комунальних послуг. Загалом, в області на матеріальну підтримку розраховують майже 333 тисячі сімей. А по Україні – понад п’ять мільйонів домогосподарств. Про це повідомили під час Всеукраїнського форуму “Україна 30. Платіжка”. 

У регіоні субсидію отримають 228 тисяч сімей. Та ще більше ста – пільги. Перші в списку – ветерани, багатодітні, люди з інвалідністю, близькі родичі загиблих воїнів і правоохоронців та пенсіонери. 

Щоб отримати обіцяну фінансову підтримку потрібно надати необхідний пакет документів. Існує декілька варіантів подачі паперів – онлайн та офлайн. На сайті Міністерства соціальної політики у розділі “Електронні сервіси” обрати категорію “субсидії”. Система автоматично перенаправить на веб-сторінку. Там потрібно заповнити заяву та декларацію про доходи та виплати. І очікувати результати. 

Також можна відправити поштою документи на адресу органу соціального захисту. Або ж, якщо побоюєтеся, щоб ненароком папери не загубилися, відвідайте ЦНАП або територіальну громаду. Та подайте заяву особисто.

Також, крім субсидій, на Всеукраїнському форумі «Україна 30. Платіжка» фахівці обговорювали теми тарифів, принципи роботи ринку газу, логіку підвищення і зниження цін та вибір надійного постачальника.

 

 

 

Поширити:
26 Лютого, 2021