Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Сучасні автівки

В Україні закуплять нові “швидкі”

В Україні продовжують говорити про здобутки 2021 року. Так, він став знаковим для медицини. Адже, оновили автомобільний парк “швидких”. І зміни продовжаться цьогоріч. Вже уклали 5 дОговорів на закупівлю додаткових 245 одиниць автомобілів швидкої медичної допомоги. Загальна вартість автівок – 417 мільйонів гривень. 346 мільйонів з них – це кошти, які були заощаджені в рамках попередніх закупівель швидких.  

За словами МОЗ, кожен громадянин, який звертається за екстреною медичною допомогою, має бути свідомим та розуміти, що хибний виклик – це, в першу чергу, ризик обірвати чиєсь життя. Критичні пацієнти мають отримувати безперебійну допомогу. І “швидка” допомога має приїжджати за 10 хвилин із моменту надходження звернення до диспетчера. 

Водночас пацієнти, які належать до категорії екстрених, мають чекати на прибуття бригади швидкої щонайдовше 20 хвилин.  До решти категорій (неекстрені й непрофільні) диспетчер направлятиме вільну бригаду швидкої, що не виконує критичні або екстрені виклики, або ж скерує до лікаря, який надає первинну медичну допомогу. 

Поширити:
5 Січня, 2022